| lokytou a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu daca Samsung galaxy black edition, fiind faptul ca este subtire, daca nu se rupe, mi-e frica sa nu sa se rupa si as vrea sa stiu daca este un site care verifica codul imei sa aflu daca este fake sau original?

5 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Care Samsung Galaxy? Si cum sa se rupa un telefon, crezi ca este facut din hartie sa se rupa? Se rupe doar daca incerci tu sa il rupi.

| lokytou explică (pentru AlexElektro1987):

Am un s4, si ma refer daca nu se indoaie?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru lokytou):

Cum sa se indoaie? Crezi ca se indoaie asa, din senin? S4 este facut din plastic, nu din aluminiu sa se indoaie. Plasticul nu se indoaie, in cel mai rau caz se rupe in doua. Si din aluminiu daca era facut, tu crezi ca se indoaie asa usor, cum indoi o foaie de hartie?

| lokytou explică (pentru AlexElektro1987):

Si stii ceva daca este un site care verifica codul imei sa aflu daca este fake sau original?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru lokytou):

Trebuie sa iti dai seama dupa cum arata si cum se misca daca este original, nu iti trebuie imei