| AndreiDuta a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu ce telefon sa aleg dintre urmatoarele: Sony Xperia J, Lg Optimus L7, Lg optimus l5 2, Samsung galaxy fame si Huawei ascend g510. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

1.Sony Xperia J
2.Lg optimus l 5
3.Lg optimus L7
4.Samsung galaxy fame
5. Huawei
Parerea mea...
Baftawinking

| MrStealYourGirl a răspuns:

Recomand cu încredere orice telefon XPERIA Sony Ericsson. Nu face prostia sa iei Huawei, imitație mult mai slabă de iPhone.

| AndreiDuta explică (pentru MrStealYourGirl):

Da stiu si eu ca sunt bune cele de la Sony dar am auzit tot felul de chestii ca ar avea lag cu updateurile la zi si ca se mai blocheaza si nu as vrea sa imi iau teapa