| Mih4IxD a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu la telefonul Samsung galaxy s2 plus cu android 4.1.2... pentru a se face update la android 4.2.2 exista ceva setare din telefon sa isi faca singur update? inca nu detin telefonul si nu pot umbla in setari sa vad singur. stiu ca se poate face update prin pc cu un software...dar m-ar interesa daca se poate direct din telefonhee hee! Multumesc

1 răspuns:
| Hara27 a răspuns:

Din telefon mai mult ca sigur nu merge, iar din pc e complicat, eu zic sa nu ti-l bagi acuma si sa mai astepti sa apara si altele ca nu e mare diferenta si este cam greu din PC.
Funda? happy