| CR1571XD a întrebat:

As vrea sa trimit cateva poze de pe telefon, pe un alt telefon si am inteles ca am nevoie de MMS ( sau daca mai exista alta metoda va rog spuneti-mi.
Cum il activez?
p.s Am cartela de la Digi.

DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Yahoo mail.

| Roxin a răspuns:

Buna!

Pai de ce sa trimiti prin MMS(care mai si costa pe deasupra si nici nu stiam ca se mai foloseste) cand poti sa trimiti prin bluetooth. Adica, e mult mai simplu si rapid.
Ori, vrei sa trimiti la distanta si din nou, exista variante mai simple gen e-mail, whatsapp etc.

O zi buna!

| Fredi69 a răspuns:

Bluetooth sau facebook.

| CR1571XD explică:

Trebuia sa precizez ca fara bluetooth, fiindca vreau sa trimit la distanta

| gabigb39 a răspuns (pentru CR1571XD):

Atunci e-mail sau skype

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabigb39):

Sau whatsApp.