| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,as vrea sa va intreb ce parere aveti despre Huawei ascend g510.S-ar merita sa imi cumpar aces telefon sau nu? Am auzit ca are probleme cu bateria,care se termina foarte repede, dar in rest am auzit ca este un telefon destul de bun.Deci ce spuneti sa imi iau acest telefon sau nu? Dau FUNDA.Nu ma supar daca recomandati si alte telefoane insa care sa nu depaseasca 650 leibig grin

2 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Se merita chiar daca are probleme cu bateria!

| booogdanz a răspuns:

Cauta un LG optimus l9 arata super si e la fel la performante