| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,as vrea sa va intreb ceva despre telefonul Huawei ascend g510.Este adevarat ca bateria scade exagerat de mult chiar si cand nu este folosit,daca da poate fi rezolvata aceasta problema? SI as vrea sa va mai intreb dsigur o parere asa despre telefon excluzand bateria, cum se descurca.

1 răspuns:
| KimHyeSeok a răspuns:

Telefoanele astea Pasadena, Huawei sunt facute de plictiseala asa. Procesorul e cam varza, am avut si eu si am regretat amarnic. Se descarca repede baeteria si greu se incarca -.-. Sper ca te-am ajutat, fundita? si... pe viitor daca ai degand sa iti mai cumperi telefoane de genul e sunt Alcatel, dar fiind cea mai proasta firma le schimba numele : ( Huawei, Pasadena... ). :*