| CristiB93 a întrebat:

Salut,as vrea sa va intreb daca e posibil sa aflu locatia unei persoane dupa telefon sau dupa numarul sau de telefon. Adica in ce oras se afla din tara?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti. Doar la telefoanele fixe sunt prefixe pe judete dar nu poti afla localitatea. Uite: https://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_prefixelor_telefonice_(Rom%C3%A2nia)

| CristiB93 explică (pentru Salontanul):

Ah nu asa. ceva gen gps as fi vrut

| Salontanul a răspuns (pentru CristiB93):

Nu. Asa ceva nu se poate. Pot afla doar procurorii si judecatorii. Mai sunt softuri care trebuie platite dar sunt ilegale.

| Anonima5665cool a răspuns:

Nu poti