| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea si eu parerea voastra despre Samsung Galaxy Xcover 2, si daca se merita sa-l cumpar... Am observat ca la Orange costa 1000 de lei si este un pret destul de bun pentru acest telefon, singurul lucru care ma face sa ma razgandesc ar fi bateria care tine destul de putin, dar rezistenta este foarte buna si am inteles de la multi ca era foarte multumitor primul xcover deoarece nu da semne de "oboseala". As mai dori parerile voastre si despre Samsung Galaxy S3 Mini, dar daca ma gandesc la acest telefon, probabil ca unii dintre voi imi vor sugera Samsung Galaxy S2 Plus, asa ca vreau parerile voastre in final despre toate aceste 3 telefoane, dar tin sa mentionez ca eu vreau in special Samsung Galaxy Xcover 2 si daca se merita sa il iau facand o comparatie intre cele 3 telefoane si gandindu-va la faptul ca mi-l doresc mai mult decat pe celelalte 2.

Răspuns Câştigător
| deny2002 a răspuns:

Samsung Galaxy Xcover 2 este foarte rezistent daca il scapi pe jos n-are nicii zgarietura si poate fi folosit atunci când este introdus în apă până la o adâncime de un metru şi pentru cel mult 30 de minute, mai ales ca are multe functii.Samsung Galaxy S3 nu este chiar bun ca l-am avut si eu si nu prea am fost multumita de el.Samsung Galaxy S2 Plus este ca si Samsung Galaxy S3 Mini doar ca are culori mai vi si putin mai multe functii.Eu ti-l recomand pe Samsung Galaxy Xcover 2!

| Iorga_Andrei_1998 a răspuns (pentru deny2002):

Esti singura persioana care si-a dat cu parerea si apreciez asta, plus ca mi-ai dat niste detalii destul de folositoare

1 răspuns: