| cosminbmw a întrebat:

As vrea si eu sa aflu de ce pe Nokia asa 302, nu imi mai merge sa vad Videoclipuri de pe Youtube,cand l-am luat din prima zi a mers prin WIFI,dar cand am bagat Setarile de internet de la Cosmote,nu a mai mers de loc,am dat si resetare din fabrica complet, si tot nu merge, imi puteti spune si mie de ce nu imi mai merge, si ce trebuie sa fac pentru a-l face sa mearga din nou sa vad Video dupa Youtube se incarca pana la 29% si apoi imi da o eroare, De ce nu mai mai merge, si ce ar trebui sa fac pentru a imi merge din nou?

1 răspuns:
| costygcx a răspuns:

Slut incearca sa descarci o varianta de flespleyer pentru modelu tau de telefon si instaleazo.