| vladelvis a întrebat:

Salut, as vrea si eu un telefon sa-l folosesc pentru jocuri(jocuri mai bune ) internet, poze si muzica ce imi recomandati dar pana in 2000 de lei.

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Samsung galaxay s3 il gasesti pana in 2000 sau LG optimus 4x a aparut si optimus G dar e 2200, Sony xperia t, Huawei ascend mate ar fi perfect pentru ceea ce vrei tu deoarece are ecranul de 6, 1 inch insa nu a ajuns inca la noi si nu stiu ce pret va avea

| vladelvis explică:

Eu as vrea sa imi iau un Samsung galaxy note 2 si as vrea asta peste 2 luni credeti ca se v-a ieftini?

| WizKhalifaa a răspuns (pentru vladelvis):

Prea mult nu prea cred, maxim cu 150 lei pentru ca este un tel de top. Se va ieftini mai mult doar cand vor aparea altele mai bune. Raman la parerea mea, ia-ti s2 sau s3.

| WizKhalifaa a răspuns:

Samsung G0alaxy SIII - 1999 RON
sau
Samsung Galaxy SII - 1499 RON

Eu am S2 de peste 1 an si sunt super multumit.
procesor dual-core 1, 2 e suficient zic eu.
1 Gb RAM iarasi e perfect
camera de 8 Mp functioneaza excelent, scoate poze foarte clare si filmeaza FULL HD

Daca iti permiti ia s3-ul, are procesor quad, dar arata mai urat decat s2 (parerea mea. ). Acum depinde de gusturi.
Bafta in alegerea telefonului!

| Maya_Maya_1994 a răspuns:

Iti recomand S advance love struck. eu am de vanzare un Motorola Fire XT311 happy