| Dani_Daniel_1994 a întrebat:

Salut, as vreau sa imi iau Iphone 8+, Iphone XR sau Samsung s10.Nu ma pot decide.As vrea sa ma joc PUBG si poate sa fac si live-uri, chestia e ca am inteles ca cica pe Samsung la Android in general, nu ti se se aude jocul/discordul si ce mai ai pe fundal... Vreau un comentariu bun si cat mai concret va rog, am nevoie de VOI!

1 răspuns:
| SkenWell a răspuns:

Daca nu prea te intereseaza pozele poti alege un Mi 9T Pro face cam tot ce face un S10.