| Dani_Daniel_1994 a întrebat:

Salut, as vreau sa imi iau Iphone 8+/XR sau Samsung s10.Nu ma pot decide. Vreau un comentariu bun si cat mai concret va rog, dau fundă :*!

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Sa incep cu inceputul. Dintre iphone 8+ si XR as merge clar pe XR deoarece este telefonul ce a aparut cu un an mai tarziu deci are camera mai buna, procesor mai bun, etc. Acum dintre Samsung si Apple.Mie sincer nu imi place nici unul (Sunt la al doilea telefon Oneplus si is fericit).Dar dintre ele as merge pe Apple fiindca are un soft mai curat si fluid in primul rand.Nici de baterie nu te poti plange la XR.

| User23434 a răspuns:

Ia-ți o bicicleta

| cristian232323 a răspuns:

Clar mi-as lua s10 deaorece mi se pare mult mai Bun Calitate/PRet este un telefon care rupe nu ai probleme cu el
filmeaza foarte bine are si wide angle vreo are componente foarte bune de la Samsung
Eu as alege Samsung s10