| Kamacho a întrebat:

Astăzi la ora 16 o da imi duc telefonul la reparații, vreau sa stiu cat timp va dura aproximativ sa mi-l repare (schimbare display la un Samsung A70)

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este prea generalista intrebarea si ma gandesc ca nu te astepti ca noi chiar sa stim raspunsul.

Astazi la ora 16 (stii ca ora la care mergi este irelevanta pentru noi), te duci si ii intrebi cat o sa dureze. Ei o sa iti spuna si apoi tu hotarasti daca esti de acord sau nu cu acest termen.

Da, trebuie sa il comande sau il au deja comandat, nu stim noi asta.

Succes!

| Andreeush a răspuns:

Depinde unde îl duci, programul celor de acolo, ce telefoane au primit înaintea ta.
Eu când am dus un telefon la o clinică gsm să îmi schimbe display-ul cred că am stat vreo 4-5 zile până l-am primit înapoi.

| danbnz a răspuns:

45 de minute.

| goguPatent a răspuns:

Juma de ora, 3 ore, 2 zile cine stie cat au ei de lucru si cand lucreaza la el

| Kamacho explică (pentru goguPatent):

Dar nu trebuie să si comande display-ul cu alea?

| goguPatent a răspuns (pentru Kamacho):

Pt modelele comune in general au piese

| oz_1736 a răspuns:

Cu tot cu comanda de display, il iei a-III-a zi.