| GeXz a întrebat:

Astazi m-am uitat pe niste site-uri de telefoane mobile, si am gasit o replica a Samsung-ului Galaxy S4, am vazut ca majoritatea S4-replica au android, sunt altele care nu pot avea?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu. toate au android dar daca te gandesti sa-ti cumper unul nu iti recomand, in maxim 6 luni probalil ca ii va exploda bateria

| GeXz explică (pentru Jipa95):

De ce spui ca va exploda bateria?

| Jipa95 a răspuns (pentru GeXz):

Pentru ca la un moment dat si eu voiam sa cumpar o replica de iphone 5 / Samsung s3, s4 si milti se plang de bateriile chinezesti de proasta calitate, poate exploda in orice monent in buzunar sau in mana sunt cam periculoase..deaia nu tia-m recomandat. Daca vrei un s4 mai pune ceva bani la saltea si ia unul original