| Aleczz a întrebat:

Salut,Astazi mi-am luat un ALLVIEW Viper S,este foarte bun,,dar ceva nu inteleg la el.Mi-am facut cont pe Magazin Play, si am vrut sa descarc Fifa15, am dat sa se descarce si scria *Se instaleaza* dar nu aparea 1%...2%... mergea asa ca si cum se pregateste pentru instalare si nu isi mai dadea odata drumul cu instalarea, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| anaarianna a răspuns:

Măi eu am magazin play. Uite ce trebuie sa faci ca sa se descarce: 1. Cauti jocul, dupa ce l-ai gasit dai pe el. 2. Daca dai in jos iti pare un buton "instalati,, dai pe el. 3.iti va cere niste permisiuni, le accepti. 4. iti va aparea ce ti-a aparut tie, apoi iti arata 1...2... si tot asa pana la 100. 5. Apoi iti va aparea in bara de notificari numele aplicatiei si "se instaleaza,,. 6. S-a instalat

| Aleczz explică (pentru anaarianna):

Nu apare mai scrie se instaleaza dar nu porneste cu 1.2.3.4.

| anaarianna a răspuns:

Poti sa le trimiti un email si sa le explici problema