| Iolo a întrebat:

Salut, astazi mi-am scapat telefonul si s-a spart ecranul. Tin sa mentionez ca fisura este in partea dreapta jos si se extinde pana sus la camera frontala. Telefonul este Vodafone Smart E8 si a costat 450 de lei. As dori sa imi spuneti cat ar costa o schimbare de ecran, multumesc.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intre 150 si 200 lei (pretul incluzand noul screen si manopera).

Bula
| Bula a răspuns:

Un ecran de telefon, cu manopera impreuna, cost intre un sfert si o treime din pretul unui telefon nou.
Deci, in cazul tau intre 120-150 lei.

| CM7YRE a răspuns:

Http://www.powerlaptop.ro/......d-510.html vad ca e 190-200 ron un display, probabil pe-acolo, sau mai mult. Depinde de service gsm, cine ti-l pune, cat de original e displayul etc.

| TheCaliptus35 a răspuns:

SalutSalutDaca! Daca este touch+display(ca la Huawei P8) va costa peste 100 lei.Insa daca este numai touch-ul, peste 70 de lei.Preturile variaza de la service la service.