| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,ati auzit de telefonul i9330, am vazut pe un site din Italia ca arata exact ca galaxy s3, are cam aceleasi caracteristici, dar o memorie ceva mai mica si e si dual sim costa cam 160 de euro,am vazut un review in care se misca chiar bine,oare se merita sa il cumpar,avand in vedere ca vreau un telefon si nu prea am bani, ce parere aveti? cu transportul de acolo nu e problema, am niste unchi care lucreaza acolo si vin in tara des.Dau funda daca ma lamuriti!

1 răspuns:
| Gabitzu_Gabyi_1979 a răspuns:

Stii,eu am avut o groaza de tel., multe marci originale si 2-3 imitatii,si din pacate,nu iti recomand daca nu stii ce firma l-a produs,si oricum e dual sim,deci telefonul e unul slab,cel putin la caracteristici,soft,meniu,chiar daca se misca bine, ai putea sa ai surpriza ca unele aplicatii din el sa nu functioneze cum ar trebui, E RISCANT, cu banii aceia iti iei un NOKIA original, Samsung ori orice marca cunoscuta...iti dau un ex:un NOKIA n900 gen tableta este 130-150 euro, stii vorba aceea:''graba strica treaba''...