| randi1998w a întrebat:

Ati facut update-ul Android 4.3 Jelly Bean pentru Samsung Galaxy note 2?
Merge bine sau intampinati acelea-si probleme ca si la S3?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu stiu ce figuri va face voua.
dar cred ca nu stiti sa folositi si sa tineti un telefon curat.
eu am pe Nexus 4.3 curand am trecut la 4, 4, 2
si s4 la 4, 3 si merge impecabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A incercat un prieten de al meu si sincer pot sa-ti spun ca are exact aceleasi dificultati pe care le-a intampinat si pe S3-ul lui. Fiind Galaxy Note 2, la inceput i-a mers exceptional, dar dupa un timp tot a inceput sa faca figuri.

O zi placuta!

| randi1998w explică:

Multumesc... nu stiu ce sa fac unii zic ca merge bine altii ca nu. deci nu stiu