| AlexandruDouaPuncteD a întrebat:

:* Avantaje si dezavantaje intre Samsung galaxy s3 si galaxy s4 mini big grin. Care este mai bun la aplicati, jocuri, wi-fihappy.Si care ar fi mai avantajos pentru un adolescent de 17 ani?

Răspuns Câştigător
| Killer4Oscuro a răspuns:

Am avut si eu aceeasi dilema si am ales SIII. Daca pui in balanta specificatiile, SIII castiga: procesor quad core vs dual core (desi nici procesorul din S4 mini nu e rau), ecran mai mare (4, 8 vs 4, 3"), rezolutie mai mare, PPI mai mare, baterie mai mare (2100 vs 1900 mAh), 16 GB vs 8 GB memorie interna si pretul asemanator.
S3-ul este un telefon foarte bun are displayul mai mare. happy

| Killer4Oscuro a răspuns (pentru Killer4Oscuro):

Si in plus de asta e bun la aplicati, jocuri, wi-fi.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0_2141.php

Toate cele bune.

| Tariceanu a răspuns:

S4 mini, are tehnologie mai noua ceea ce il face sa se miste mai repede si cu mai putine resurse http://bit.ly/1qOfHFN