| Toader_Mihai_1998 a întrebat:

Aveti idee cat are face un j7 2017 cu displayul(si sticla) spart dat pentru piese? Stiu ca nu se poate un pret exact dar estimativ.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Se tine cont si cat de nou este telefonul. Daca este nou (are maxim 3 luni de la achizitionarea din magazin) 2, maxim 3 milioane lei vechi. Daca telefonul are in jur de 2 ani de zile, nu primesti mai mult de 60-80 de lei pe el. Diferenta asta o face faptul ca daca telefonul este nou ii va schimba doar sticla si display-ul si il va putea vinde mai apoi cu un 7 milioane jumate.Dar pe cel vechi nu va lua mai mult de 3 dupa reparatie.