| Radu_8119 a întrebat:

Aveti idee de ce nu imi merge sunetul pe Samsung Galaxy S4 GT-I9505? Daca pun castile se aude, dar pe difuzor nimic, nici daca suna cineva, nici muzica, nici sunetul de blocare, nimic. Mentionez ca telefonul nu este pe vibratii/silentios.

4 răspunsuri:
| Alyn_Alyn_1990 a răspuns:

Salut. Daca nu suna nici daca te suna cineva inseamna ca ti s-a stricat difuzorul care se poate inlocui.

| Cristian_Stanciu_1988 a răspuns:

Si eu am momente cand imi face. de exemplu acum iar numai se aude sad

| and18 a răspuns:

Salut! Probail ti-a ramas activata comanda rapida la casti. Eu am s3 si mi s-a intamplat... Dar am resetat telefonul si a mers

| valutzuu a răspuns:

Asa am patit si eu si patesc si la ora actuala. Daca ii dau "Repornire isi revine un moment si dupa iar nu se mai aude. I-am dat si Resetare din Fabrica... La fel face. Ma puteti ajuta?