| silviutzu17 a întrebat:

Azi am conectat iphone-ul la laptop si nu imi arata toate pozele pe care le am in el. Inainte imi arata toate pozele, le luam cu copy-paste in laptop. Azi imi arata ca am doar vreo 20 de poze, eu pe telefon avand in jur de 200. Cine a mai patit problema, va rog sa ma ajutati.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Incearca sa te uiti in el cu iTunes, ala e si pe windows si nu are nici o scuza de incompatibilitate (ce a spus LegitBoss)
incearca sa te uiti pe iCloud:
www.icloud.com
intrii cu Apple ID si parola
nu e chiar imposibil sa ti le fi sters din lipsa de spatiu dupa ce le-a pus pe iCloud

| artemidak a răspuns:

Eu nu am mai patit!
Deși exista șansa sa nu fie chiar 100% compatibile dacă laptopul nu e Apple.