| AndreyCristian1999 a întrebat:

Salut, azi am facut ceva rau la liceu si diriginta trebuie sa o sune pe mama mea si nu prea am acces la telefonul ei, cum pot bloca telefonul mamei sau ce sa fac sa nu primeasca apelul?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme ca de nu raspunde la telefon, diriginta se duce acasa la maica-ta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii arunci telefonul in wc si tragi apa

| Lioana a răspuns:

Mama ta va afla oricum cand va merge la scoala. Mai bine las-o asa si recunoaste ce-ai facut ca nu ti se intampla nimic.

| Bogdan70001 a răspuns:

Afla-i numarul si blocheaza-l pe telefonul mame tale, dar lasa smecheriile astea ca oricum o sa afle la o sedinta cv si mai rau faci. Oricum o sa afle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai făcut?

| wpetterssone a răspuns:

Cel mai bine te duci la mama ta și îi spui ce ai făcut.
Nu îi spui că va suna profesorul.
Când va suna profesorul pe mama ta, aceasta ar putea spune: MI-A SPUS CE S-A ÎNTÂMPLAT AZI. Profesorul își va da seama că nu ești atât de rău pe cât crede și te va ierta.
Bineînțeles că după acest eveniment trebui să îți schimbi comportarea.

| Uvox a răspuns:

Daca ai acces bagi numarul in agenda si il blochezi. Daca nu, tai cablurile de alimentare la emițătoarele GSM din zona. Iar ca sa fi sigur, faci asta si pe traseul obișnuit al mamei tale (serviciu, casa).
Sa ai grija cu tensiune de alimentare, daca nu te pricepi cauti pe cineva care se pricepe. Siguranță primează.
Multa bafta! happy

| patrik986 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci laughing chiar daca ii blochezi numarul sau ceva tot va afla cand va merge la o sedinta cu parintii sau etc.Am patit si eu asta si crede-ma mai bine ii zici tu decat sa afle la scoala laughing (nu vrei sa stii cat de nervoase pot fi mamele laughing )

| AndreyCristian1999 explică:

O cearta cumva si nu vreau sa afle, nu e vreun virus ceva? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreyCristian1999):

Spune-i mă-tii că e mult prea deșteaptă ca să vorbească cu proasta aia de dirigintă și să nu-i răspundă, simplu