| AS2500vh a întrebat:

Azi mi-am luat Iphone 5S si am niste nedumeriri. In primul rand, cum pot face sa imi apara sus, langa iconita de la baterie si nivelul ei in cifre? Adica cat la suta e sau na. In al doilea rand, cand intru la muzica, vreau sa imi apara o imagine cand dau pe melodie. Momentan tot e alb! Cum pot face asta?

1 răspuns:
| Alinaaa333 a răspuns:

La setari>general>usage>battery percentage. Eu il am in engleza, sigur te descurci daca il ai in romana. La chestia cu muzica...cred ca e telefonul care are ceva, ca asta nu e in setari. FUNDITA? happy