| fetitzaplinadevise a întrebat:

Azi mi-am scapat telefonul in apa (un Iphone 4), deschis si era deschis si cand l-am scos.L-am sters sil-am scuturat pana ce a iesit toata apa din el. Apope toata.Am verificat sa vad daca merge facebookul, messul, daca mai am pozele, dar am uitat sa verific ce e mai important. daca merg boxele.Cand am incercat sa dau un telefon am observat ca nu aud nimic, decat daca folosesc castile sau daca vorbesc de pe speaker.Inainte sa il inchid, scotea niste suntete ciudate.Ce sa fac? Va mai functiona?

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Of,gramatica asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Rebecca009 a răspuns:

Lasa ca-ti cumpara taticu si mamica altul...

| S333byyy a răspuns:

Deja faceti misto de ea laughing))))... pai daca zici ca functioneaza tot doar la tel..auzi dar? cand vb persoana cu care vb se aud sunete ciudate sau cand apeleaza?