| Darius2505 a întrebat:

Salut! Azi mi s-a descărcat bateria la telefon de tot iar când l-am băgat la încărcat și l-am aprins a rămas blocat pe modul avion... După l-am reaprins, i-am dat restart din fabrică și degeaba, că tot așa a rămas. Știe cineva cum pot rezolva problema?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca intri in setari, ai optiunea sa opresti modul avion?

| Darius2505 explică (pentru Wr3nch):

Din setări, da, dar din bară, nu. Îmi rămâne incontinuu pe mod avion.

| AIeXxX a răspuns (pentru AIeXxX):

Trebuie să-l duci la service, altceva n-ai ce-i face

| Darius2505 explică (pentru AIeXxX):

N-am de ales

| andreidmbm a răspuns:

Ar fi posibil sa se fi scurtcircuitat modulul de GSM. Lucrul asta ar fi dus si la descarcarea completa a bateriei.