| popel a întrebat:

Azi o colega mi.a spart sticla de la telefon. Telefonul era in banca si ea a tras ghiozdanul. Am Samsung S2 si trebuie sa schimb cu tot cu diaplay. Ea zice ca nu are nici o vina si nu vrea sa plateasca nimic. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Ea trebuie sa plateasca. Daca se uita atent inainte sa traga ghiozdanul din banca murea?

4 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Eu cred ca asta a fost un accident, nu ti-a spart telefonul cu intentie. Ar fi putut sa ti se intample chiar tie.

| marinaa9 a răspuns:

Pana la urma (cred) ca tipa nu stia ca tu ai lasat telefonul in banca

| popel explică:

Bun dar totusi costa 5 milioane si nu mi.a cazut.mie telefonul ci ei.

| popel explică:

Banca e Un loc unde pot sa imi tin lucrurile.