| untu a întrebat:

Salut Baieti! Ce faceti? Puteti sa ma ajutati cu ceva? Spuneti-mi care este parola ecranului de blocare/deblocare pentru ecranul telefonului HUAWEI Y7 2019? Pentru cartela SIM am deschis si dupa aceea in continuare mi se cere codul sau parola de blocare/deblocare ecran. Am incercat sa resetez prin boot si nimic!

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Pentru cartela sim, codul de regulă este 0000. În schimb dacă te referi la parola telefonului, nimeni nu are de unde să o știe, cu excepția celui care a setat-o, asta dacă nu a uitat-o și el. Ce se mai poate face, este să te duci la un service GSM să ți-l deblocheze. Probabil nu o să te coste foarte mult.

| untu explică (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Va multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parola ar trebui sa o stii tu. Pentru sim este 0000, daca nu ai introdus tu alta.

| NisipLaMare a răspuns:

Eu unul dintre toti fac bine, ma relaxez.Dar, daca as fi stiut ar fi fost minunat.