| coffeeaddicted a întrebat:

Salut, baieti si fete

Saptamana urmatoare as vrea sa-mi fac un abonament la DIGI pentru un iPhone. Am inteles totul (avans, rate, etc), dar telefonul fiind la abonament, eu voi putea baga in el cartela de Cosmote si sa vorbesc din creditul pe care il incarc pe acea cartela? Practic, sa-l pot folosi ca si cum ar fi la liber, dar sa platesc si abonamentul. Telefonul va fi blocat pe reteaua lor sau este posibila varianta cu cartela cosmote cu numar?

1 răspuns:
| ionutu120 a răspuns:

Il poti folosi ca la liber, nu este blocat digi happy dar platesti abonamentul degeaba