| anonim_4396 a întrebat:

Bănuiesc că stiti ca s-a adăugat un nou emoticon, si anume acela care pare iubit, îmbrățișat de acele 3 inimioare. Sper ca ati inteles care... Cum pot face sa il adaug tastaturii mele? Am incercat sa-mi actualizez softwareul, dar nu există actualizări disponibile si nu vreau sa descarc de pe magazin play vreo tastatura cu acel emoticon. Am un J7 2017 si imi place prea mult tastatura telefonului ca sa ma complic cu altele... Deci? Cum pot adauga acel emoticon tastaturii mele?
Fundita celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Nu ai cum, ala normal e un emoji dezvoltat de Apple. Ca exista acum și pe Android e alta treaba, dar e probabil pentru versiuni diferite de Android nu tine de upgrade.