| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Salut/buna. am telefon Nokia Lumia 520 si vreau sa descarc melodii in telefon, am cablu de date si vreau sa descarc melodii pe youtube sau pe calculator. Va rog ajutati-ma Funda

Răspuns Câştigător
| Negroiu_Bogdan_1995 a răspuns:

Pai si ce nu sti sa faci ca si eu am acelasi tel... daca vrei sa iei o melodie din calculator ...intri in folderul unde ai tu muzica dai copy si paste in telefonwinking

4 răspunsuri:
| Negroiu_Bogdan_1995 a răspuns:

Fi atent.....conectezi telefonul cu usb-ul la calculator, ti se deschide o fereastra unde este un folder cu numele Phone dai dublu click si in folderul Music bagi ce muzica vrei tu din calculator...si voila, merge big grin Funda?

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru Negroiu_Bogdan_1995):

Asta este problema nu imi apare folderul telefonului. dar dc? ultima intrebare si te las inpace ajuta-ma inca putin cum sa imi apara folderul phone, am windows 7. este o problema? trebuie sa am si card de memorie.

| Negroiu_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu cred ca este de la Windows 7 ...eu am win8 pe laptop...mi se mai intampla si mie sa nu imi apara folderul......scot usbul si il bag la loc si merge