| Guest10 a întrebat:

Ca raport ecran-baterie, ce telefon recomandați între Samsung S6 edge, Samsung S6 edge+, Samsung S7 edge?
Mă gândesc să îmi cumpăr un S7 edge, dar nu stiu daca merita banii. ce ziceți?

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Depinde ce vrei, eu am mers pe 6 si aunt multumit

| Eduard619 a răspuns:

Cele 3 sunt destul de asemanatoare, dar cel mai bun este S7 Edge, S6 E+ are un display putin mai mare dar S7 are bateria si procesorul mai puternic decat celelalte 2.

| marinaru777 a răspuns:

Un telefon bun cam trebuie sa aiba procesor octacore, 3 sau 4 GB RAM si spatiu de stocare 32 sau 64 GB, baterie 3000mAh

| vasydrag a răspuns:

S7 e mai bun dar daca te intereseaza sa faci telefonul si telecomanda pentru tv la s6 poti ca are senzor ir.