| bogdannn114 a întrebat:

Salut, cam cat ar costa sa inlocuiesc display-ul la un Samsung galaxy note 8?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Caută și tu cât costă un display și mai adaugă 200-300 de lei cât ar fi mâna de lucru.

| bogdannn114 explică (pentru Adry05):

Am gasit la 500 de lei, probabil e inclusa si mana de lucru in banii aia.

| Ionut123987 a răspuns:

Asta depinde de service și de display. Adică dacă display-ul e original e mai scump, dacă nu, e mai ieftin si se adaugă și manopera care la unele service-uri e mai ieftina și la unele mai scumpă.