| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce bani aș lua la amanet pe un iphone 6s?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

La amanet vreo 300-400 lei daca e functional si arata decent. Daca il vinzi pe olx poti sa iei si 500 dar mai greu.

| OctavianSps a răspuns:

Nici nou nu mai e 900 de lei. Vei lua intre 350-400 depinde de cum il evalueaza amanetul respectiv. Succes.

| Dishka a răspuns (pentru OctavianSps):

Ii face vreo verificare gsm?

| Zas a răspuns:

8-900 lei

| anonim_4396 explică (pentru Zas):

Asa mult? pai am si eu unu prin casa aruncat, sa il duc si eu. laughing
Ma indoiesc sa ii dea atat.

| Zas a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu bag mana in foc, ce-i drept n-am mai fost pe la un amanet de 2 ani de zile.Stiam un caz in care arata bine telefonul(probabil ca era si mai nou acum 2 ani)si cam 850 de lei i-a dat pe el.

| Deliab a răspuns:

300-400 lei