| costel3 a întrebat:

Salut,cand conectez telefonul cu cablu usb la calculator, mi se incarca dar nu pot sa scot poze din telefon nici nu-mi apare telefonul la calculator am incercat de multe ori si nu merge?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unele telefoane au optiunea: "optiuni dezvoltator" si intri acolo si bifezi Depanare USB.

| LeonardRoller a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Iti apare chestia aia doar atunci cand ai un Card SD bagat in telefon.
Funda?

| Pasat_Ilie_1994 a răspuns:

Cablul usb e de incarcare adeca are 2fire conectate ori toate 4 ca asta conteaza
daca acelasi cablu si inainte mergea acum nu. poate fi un fir rupt ori ceva probleme tehnice mobil ori pc

| costel3 explică (pentru Pasat_Ilie_1994):

Cablu merge si la alt telefon da la al meu nu merge

| wo a răspuns:

Mai costel intri in setari dai pe acolo la accesibilitate si gasesti ceva de conectate cu pc si dai pc mass storage sau cv de genu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru wo):

Corect,nu e setat mass storage.