| Radu201828 a întrebat:

Care are internet mai bun pe date mobile, Digi, Telekom, Orange, sau Vodafone? Multumesc!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Digi, Telekom" - nelimitat de ieftin

| PainTech a răspuns:

In ce zona stai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Galaxy A10 şi internet mobile de la Digi iar când activez 4G şi datele mobile nu prind deloc semnal sau dacă da, prind doar o liniuţă. La 3G e la fel, de aceea nici nu folosesc datele mobile pe telefon şi am setat doar pe 2G. În celelalte reţele nu ştiu cum e că nu am încercat.

| MValentin a răspuns:

După parerea mea telekom, e ieftin si ai nelimitat oriunde 4G.
Dar buba la el este ca trebuie sa folosesti vpn (eu folosesc 123VPN) de pe playstore ca sa te poti uita la videoclipuri in HD.
De digi sa te feresti vai si amar nu au echipamente semnal cade odata la 5 minute la Orange iti da ca in 2010 trafic cate 50gb dintre care factura peste 2 3 luni ti o dublează fara stiinta ta, iar la Vodafone n-am fost niciodată eu personal. Dar din ce am vazut prin aplicația MyVodafone la reincarcari iti da multe bonusuri in net, ajungi la reincare la 100gb

| Marian7777 a răspuns:

Depinde de zona în care stai!