| maphiotul a întrebat:

Salut.
Care ati activat Volte la telefon ce avantaje si dezavantaje ati observat practic?
Nu imi trimiteti link-uri, ma intereseaza păreri de la cei care l-au folosit practic.
Va rog răspunsuri doar de la cei care au android pe telefon, nu ma intereseaza opinii de la cei cu iphone.
Mersi pentru eventualele răspunsuri si pentru înțelegere

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Zice că permite realizarea mult mai clara (la o calitate mult mai buna) a apelurilor telefonice, prin reteaua GSM dar personal, n-am sesizat a fi ceva ce să te surprindă