| nimicitorul a întrebat:

Salut care aveti Samsung galaxy s3 mini,isi merita bani, se aude tare volumul la muzica?

9 răspunsuri:
| Emi1995 a răspuns:

Da,nu exagerat de tare

| Fulbaster a răspuns:

Cunosc pe cineva care are, dar nu e prea incantat de el.

| SirNobody a răspuns:

Asta defineste calitatea unui telefon, folosit pentru a comunica? daca se aude tare volumul muzicii, tin sa te anunt ca, de ceva timp, s-a inventat un dizpozitiv extrem de revolutionar, si acest dizpozitiv poarta denumirea de "casti".Ele vin in multe forme, feluri si culori asa ca ai de unde alege!

| LineGuide a răspuns:

Orice produs Samsung e preferabil, dar nu cred ca cineva cumpara un telefon doar pentru muzica. Da, Samsung galaxy s3 mini isi merita banii, dar nu pentru sunet, ci pentru performantele de soft.
Mult noroc!

| Rusu_Cristian_1996 a răspuns:

Da se aude tare, mai ales cand asculti cu castile, de ce intrebi

| nimicitorul explică (pentru LineGuide):

Dar de galaxy fame ce parere ai este bun telefonul si merg jocurile gen temple run subway surfers?

| nimicitorul explică (pentru LineGuide):

Si se aude tare la fame

| DavidOsam a răspuns:

La ce poza ai, da, poti asculta manele la difuzor, pe strada.

| nimicitorul explică (pentru DavidOsam):

Nu o iau ca pe o jignire dar asta nu inseamna ca daca sunt mai brunet ascult doar manele 1.nu sunt tigan 2. da ascult manele dar si pop etc laughing