| Nyku7877 a întrebat:

Salut, care din telefoane imi recomandati dintre cel doua, care e mai bun?
https://altex.ro/......TY7DS19BL/

https://altex.ro/......SMTA20EOC/

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai pui un leu in plus de la Huawei si ai rezolutie mai rasarita la display, procesor net superior. https://altex.ro/......EDMINO7BL/
De bataia aia de joc de la Samsung nici nu merita sa discutam.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

A, da, si sa nu uitam si de camere. Nu de alta, dar aia de 48 MP de la Xiaomi chiar face poze reusite pentru segmentul asta de pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai repede aș merge pe Huawei P.

Huawei P smart 2019, Huawei P Smart Z. Acestea de mai sus nu sunt telefoane pentru gaming. Abia poți juca PUBG pe ele. Însă dacă cumperi pentru utilizări de zi cu zi atunci e ok.

| funnnyman32 a răspuns:

Salut!
Ambele sunt bune, doar ca Huawei are display mai mare, acum depinde si de preferintele tale. Eu as alege Huawei mai ales pentru vizionari filme pe Youtube, si multe altele, pentru ca este de 6, 26 inch si bateria de 4000. deci trebuie sa te tina o zii intreaga bateria.

| BlackLight1987 a răspuns:

Eu personal as merge pe Samsung, mi se pare mai fiabil. Însă Huawei, are rezoluție mai bună la camere.
In fond este decizia ta!

| Nyku7877 explică:

Mi-am cumpărat Huawei y7 2019 din Altex Galați în micro 21, preț 700 lei

| alinbalog a răspuns:

Ambele sunt ok, nu prea sunt diferente intre ele dar totusi as zice sa mergi pe Samsung pentru ca este cu mai multe functi, de exsickgaseste telefonul