| SebiE30 a întrebat:

Care dintre aceste telefoane vi se pare mai bun si de ce? Va rog aduceti-mi argumente pro si contra. Diferenta intre ele este de doar 100 de lei. Huawei P10 Lite si Samsung Galaxt J7 2017.

4 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DBNW57BBM/

https://www.emag.ro/......D9ZZMNBBM/

Uită-te și tu și în funcție de specificații și mai ales de ce ai tu nevoie, fă o alegere.

Fiecare are avantaje și dezavantaje unul ăn comparație cu celălalt, deci nu e chiar așa de ușor de dat un răspuns, mai ales că tu nu ne-ai spus ce vrei de la acel telefon. Vrei să te joci jocuri complexe? vrei să facă fotografii impecabile? vrei să te țină cât mai mult timp bateria? Deci fă-ți o listă. Bă, eu vreau să fac cu telefonul ăsta :
- asta
- asta și asta.

| SebiE30 explică:

Da. scuze am uitat sa specific: ma intereseaza sa tina bateria mult, memoria deoarece am aplicatii destul de multe(nu jocuri) si sa faca poze cum trebuie.

| Anonima72747273 a răspuns:

Samsung e mai buna decat Huawei dar la Samsung se termina repede bateria

| SebiE30 explică (pentru Anonima72747273):

Poti sa-mi aduci si niste argumente? Totusi j7 are 3600 mah iar Huawei-ul 3000.