| BadBoys007 a întrebat:

Care este cel mai bun telefon din 2014?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai reusit telefon pe 2014, este Sony Xperia Z3.

12 răspunsuri:
| Pupix2002 a răspuns:

Incearca S2.Chiar daca e putin mai vechi e de calitate buna. Poti sa incerci si S Duos.e aproape la fel. funda te rog. daca vrei

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Samsung Galaxy Note 4, Sony Xperia Z3, LG G3, Galaxy s5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pupix2002):

Omul intreaba care e cel mai bun telefon si tu ii recomanzi anticul ala de S2? Daca nu stii mai bine nu mai raspunde doar ca sa te afli in treaba.

| Dactor a răspuns (pentru Pupix2002):

Pleaca copile de aici ca enervezi. Cele mai noi telefoane sunt Sony XperiaZ3, Samsung Galaxy s5, Samsung Galaxy note 4 si Iphone6.

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

HTC one M 8, iphone 6 plus, Samsung Galaxy Alpha, galaxy note 4, LG G 3, Sony xperia z 3, NOKIA 930 si cel mai BUN NEXUS 6 astea sunt cele mai tari ale anului. Daca vrei sa cumperi unul ieftin de buna calitate ia-ti Samsung galaxy s 3 costa 1100 de lei sau LG g 2 mini costa 800 de lei

| LTAA a răspuns (pentru Pupix2002):

2014.

suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC one M 8

| Futhakari a răspuns:

Cel mai bun tel este S5, Samsung alpha si note 4.
HTC este nou aparut in domeniu pe cand Samsung face de toate de la tv, sisteme, telefoane etc.
Iphon 6 se indoaie in buzunar, si e si scump.Am crescut cu Samsung langa mine si sunt multumit, daca vrei performanta alege Samsung daca vrei jucari alege HTC si Iphon.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

HTC One M8.

| sltlp a răspuns:

Cela mai bune de fapt... http://bit.ly/1tZsr2i http://bit.ly/1tHtNxc astea is in opinia mea.

| xAlex17 a răspuns:

HTC One M8 este cel mai bun telefon din anul 2014.