| AlexAllex10 a întrebat:

Care este mai bun A6 Plus sau A8 2018?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Preturi apropiate. Mai bun e ce-ți place. Detaliile comparate le vezi aici (cred că am mai spus asta)

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=9156&idPhone2=8886

| aLoneInDark18 a răspuns:

A8 daca vrei un telefon mai mic, iar A6+ daca vrei unul mare, în rest nu prea sunt diferente, doar cele la baterie și la mărimea ecranului.

| AdrienWH a răspuns:

Preturile sunt destul de apropiata dupa cum cred ca ai vazut.Depinde ce vrei.A6+ are un ecran mai mare dar un procesor cam vechi.In schimb A8 este putin mai micut dar are un procesor superior.Plus ca A8 are si fast charge si USB C, pe care A6+ nu le are. Bafta la achizitia noului telefon! big grin

| AlexMaftei a răspuns:

A8 2018