| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun, un Samsung galaxy s8 sau iphone 7? Inclusiv la camera foto!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt apropiate ca; i carecteristici. Dacă eşti fan Apple iei iphone fără discuţii, dacă nu, iei Samsungul. Plăcerea omului nu se discută! Baftă orice ai lua.

| Necunoscut112 a răspuns:

Vărul tău nu a făcut un gest urât, din moment ce fata este interesată de el, ci nu de tine. Dragoste cu sila nu se poate. Si probabil că indiferent ce ai fi încercat tu să faci nu ii atrageai atenţia. E timpul să te reorientezi către o fată ce îşi arată interesul faţă de tine.