| Englishman18 a întrebat:

Care este părerea voastră despre Samsung Galaxy S III? Pe lângă faptul că este cam scump...

2 răspunsuri:
| Minuu a răspuns:

Pai iti da multe erori... E mai bun Samsung Galaxy S II.

| bPm a răspuns:

Pai cam toti prostii o sa zica ca e "super" dar hai sa iti zic parerea mea..Stiu ca sunt critic laughing

Design urat.(Nu imi place deloc cum arata)
Vine cu un sistem de operare (andorid jelly bean) care nu are nimic in comun cu telefonul deci iar -1.
Cateva chestii fata de s2 care nu fac nimic.(ca in reclama cand se inchide singurstraight face mare chestie)