| CCLeaN a întrebat:

Care telefon ar fi mai potrivit si mai bun? Samsung Galaxy S Duos S7582, Orange Reyo, Samsung galaxy trend plus sau Orange Hiro?

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Trend Plus

Răspuns utilizator avertizat
| timeOUT a răspuns:

Poti opta pentru trend, dar acum depinde si de gusturi.

| raresu12 a răspuns:

Eu spun ca Orange Reyo este mai bun. Si eu l-am achizitionat de aproximativ 2 luni si sunt mandru de el, in plus seamana mult cu Samsung Galaxy S3.

| bzza19 a răspuns:

Intra pe chinavasion.com.gasesti telefoane foarte bune si ieftine.Eu am de o saptamana telefonul Kingzone s1.sunt foarte multumita de el si are exact aceleasi functii ca si galaxy s4

| Ursulet14 a răspuns:

BUNA! Spre exemplu eu am galaxy s duos s7582, e ftr fine, merge bine! Mie imi place!