| BezeaToxica a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre: Nokia Asha 302 si Black Berry curve 9320! Spunetiva parerile despre tot daca se poatewinking! A si daca credeti ca nu este bun nici unul as fi incantat daca ati da niste exemple de telefoane pana in 650 lei(cu tastatura qwerty ar fi de preferabil deoarece nu prea stiu cum sa ingrijesc un telefon cu touch-screen!)FUNDA!

4 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Sincer prefer Blackberry curve 9320! O zi buna

| Seby90 a răspuns:

Blackberry, este smartphone, are RIM, Nokia are un s40, am avut o perioada scurta, nu este un telefon rau, dar. e slab.

| AriadnaTPU a răspuns:

Eu am Nokia asa 302 si sunt foarte multumita de el, deci..eu aleg Nokia Asha 302 happy

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu ti-as recomanda: http://bit.ly/13nSO2R