| Vali215 a întrebat:

Care telefon merită achiziționat dintre: Samsung A7, Huawei P30 Lite, Huawei Mate 10 Pro, Iphone 7, Samsung A10 2019, Samsung A30S, Samsung A21S, Samsung A20e, Huawei Mate 20 Lite?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La Samsung A7, mai pune un 1 și rezulta Samsung A71. Ia-l pe ăsta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Huawei Mate 10 Pro

| RobertMoon a răspuns:

P30 lite din ce ai mentionat aici, are camera foarte buna, bateria tine decent, a avut prietena mea, e telefon bun, n-ai sa regreti. Modelele de Samsung seria A au camera selfie foarte proasta, iti spun din experienta, dar la baterie stau mai bine decat P30 lite, acum e alegerea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Hereiam7 a răspuns:

Am Samsung s8. Am dat cu el de beton de cateva ori, e spart in aproape toate colturile, inclusiv ecranul, dar merge fara probleme.