| Costel979 a întrebat:

Salut, cat ar costa sa imi iau un Samsung Galaxy A52 sau un Iphone 11 la un abonament Orange de 8-10 euro pe lună? Sau alta recomandare de a-mi lua un telefon asa in rate pe 12-24 de luni? Dau funda

1 răspuns:
| RalucaRalu2 a răspuns:

Bună!
Raspunsul corect îl vei primi daca suni la Relații cu clientii, gratuit, la 300 (daca esti abonat Orange) sau 0374.30.03.00 daca ai pre pay (primele 2 apeluri sunt gratis).
Dacă nu ai un număr de telefon Orange, apelează numărul 0374300300 (apel cu tarif normal) şi selectează opţiunea Nu sunt client Orange.
Succes!