| tomiacgorj a întrebat:

Salut, cât costă să schimb ecranul unui Huawei P30 lite?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu sau fara diplayul in sine? Schimbat displayul cu manopera cu tot este in jur de 350-400 de lei vad pe net.
Atentie de cele mai multe ori displayul valoreaza aproape practic cat telefonul in sine in sistem second-hand pentru ca este cel mai important lucru si ocupa 90% din suprafata oricarui smarthphone.
Am scris cu aproximatie totul!

| Jipa95 a răspuns:

Cu tot cu manopera, undeva la ~500 lei intr-un service autorizat Huawei.

| Al3x998 a răspuns:

200-300 lei. Iti recomand sa-l schimbi la Huawei. nu la alte magazine.