| SexyBlue a întrebat:

Salut,cat credeti ca va fi Iphone 5s de Black Friday anul acesta?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În jur de 900-1200 lei.

| FlorinBulgaru a răspuns:

Depinde de magazin și marketing, pe site-urile cunoscute din România precum Altex, Media Galaxy, sunt superioare celor care au doar un site fără magazine prin țară, la black friday din câte știu e totul la -50%, deci practic poți să-ți iei un iPhone 6 la 1. 500lei (15mil) un preț bun și decent, sau dacă nu-ți place iph6, îți recomand un iPhone SE, configurație de 6, aspect de 5, având în vedere și faptul că e la prețul de 1. 700lei parcă, de black friday o să-l găsești garantat la prețul de 800-1000lei, un preț foarte bun, zic eu.